השאירו פרטים ונחזור אלכם:

אדריכלים ומעצבים

שיתוף בניסיון וייעוץ לאדריכלים ומעצבי פנים

כולנו מעוניינים לספק ללקוחותינו את התוצאה הטובה ביותר מבחינה עיצובית, מעשית, מבחינת הנוחות, והכל תחת שלל אילוצים הנדסיים, תקציביים וכו'.על מנת לספק ללקוח הסופי את התוצאה, את המוצר ואת ההשירות הטובים ביותר ללא פשרות, קיים צורך בהתמקצעות, ביצירתיות ובמעוף.
אנו בווילונות טל מוכנים להעמיד לרשותכם האדריכלים, מעצבי הפנים והום סטיילינג את הידע הנרחב והניסיון הרב, שנרכש על ידינו לאורך תקופה של למעלה מ – 40 שנה. בידינו ניסיון רב בתכנון, עיצוב, פתרון יצירתי של אתגרים, ייצור והתקנה של וילונות מעוצבים ופתרונות הצללה.
בחנות הבוטיק שלנו, בנוסף למגוון קולקציות ייחודיות של בדי דקורציה לוילונות, מוצרי הצללה, בדי ריפוד, אביזרים וטפטים מעוצבים אני מעמידים לרשותכם האדריכלים ומעצבי הפנים פינת עבודה ייעודית, בה תוכלו בשילוב עם צוות וילונות טל, לתכנן, לעצב ולהמחיש ללקוחותיכם את פתרונות העיצוב.
אנו מציעים לכם האדריכלים, מעצבי הפנים והום סטיילינג שמעוניינים להגיע עם לקוחותיכם, את האפשרות להגיע מעבר לשעות הפעילות של חנות הבוטיק שלנו, בתאום מראש.
לתיאום ניתן ליצור קשר בטל: 04-8599599
ניתן לפנות במייל Vilonot.tal@gmail.com
צוות וילונות טל ישמח לייעץ, לשתף במידע ובניסיון, לתכנן ולבצע את העבודה עבור לקוחותיכם באופן יצירתי ואיכותי, עם מיטב חומרי הגלם ברמת גימור בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לשירותכם תמיד,
וילונות טל, בע"מ

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל