השאירו פרטים ונחזור אלכם:
תריסים ונציאנים
התריס מאפשר מצבי הצללה והסתרה משתנים. לאורגון מספר מנגנונים ייחודים להפעלת התריס כמו הסלייד, מג'יק וואנד ועוד. התריס הוניציאני מגיע באלומיניום ובעץ .לתריסי העץ יש את כל היתרונות של התריסים(...)
סילואט
וילון הסילואט, וילון חדשני ואופנתי המאפשר רמת שליטה גבוהה בהצללת החדר ובמידת הפרטיות הרצויה. הסילואט הוא וילון המורכב משתי שכבות בד ורשת שקופה בינהן, בדומה לפעולה של תריס, המאפשר לראות(...)
סאן סי
וילון ה-Sun See הוא מוצר הצללה חדשני, המשלב מראה של וילון רומאי עם מנגנוני הגלילה מתקדמים והפונקציונליות של וילון ה Sun Strip - וילון ה Sun See - הוא פיתוח(...)
סאן סטריפ
וילון הסאן סטריפ עשוי משתי שכבות של בד רשת ובד אטום, כאשר שינוי מצב החפיפה ביניהן מאפשר שליטה ברמת ההסתרה ובכמות האור הנכנס. מעבר לגוון של הבדים, ביכולתכם לבחור את(...)
ורטיקלי
הווילון הורטיקלי הוא אחד המוצרים הוותיקים בענף.  הווילון מתאים למפתחים רחבים ויוצר מצבי הצללה והסתרה מגוונים. הווילון הוורטיקלי הוא לעיתים פתרון מצוין במצבים בהם רוחב המפתח עולה על גובהו. לבחירתכם,(...)
דואט ופליסה
דואט - וילונות דואט בד כפול בעלי מבנה חלת הדבש ייחודי, מסננים את האור ברכות ומספקים בידוד אקוסטי ותרמי יעיל במיוחד התורם לחיסכון משמעותי באנרגיה בקיץ ובחורף. וילונות הדואט מגיעים(...)
גלילה
וילונות הגלילה חזרו להיות במרכז זירת הווילונות בשנים הארונות, המראה המינימאלי של וילונות הגלילה משתלב באופן מושלם בכל חדר.  לווילון הגלילה מראה מינימליסטי המשתלב מעולה עם סגנונות העיצוב המודרני וההייטקי.(...)
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל