השאירו פרטים ונחזור אלכם:
וילונות רינגים
וילונות רינגים הם וילונות שבחלקו העליון של הבד מוטבעות טבעות ואותן משחילים על מוט.וילונות רינגים נפתחים על ידי הסטתם באופן אופקי (לצדדים). וילונות רינגים מאופיינים בקו נקי ובאפשרות לשלב בדים(...)
וילונות רומאים רכים
וילון רומי רך הוא למעשה וילון רומי ללא החפים ועם מנגנון איסוף היוצר איסוף רך וחופשי המעניק לחלל בו נמצע הוילון אוירה רומנטית , רגועה ורכה. וילונות רומאים הינם וילונות(...)
וילונות רומאים קלאסיים
וילון רומי קלאסי – וילון מבד תלוי ומחולק למלבנים בעזרת חפים מיוחדים אשר מעצבים את איסוף הוילון כלפי מעלה. הוילון הרומי הקלאסי מאופיין בקו נקי ועדכני המעניק לחלל בו הוא(...)
וילונות פנלים
וילון פנלים הינו וילון בעל מראה נקי מודרני ועכשווי,וילון המחולק לפאנלים הנעים בצורה אופקית על מסילה בעלת מספר מסלולים כמספר הפנאלים.  מספר הפנאלים משתנה בהתאם לגודל המפתח ולפי החלטת הלקוח.(...)
וילונות על טבעות
וילונות על טבעות הם וילונות הסטה שבחלקו העליון מחוברות טבעות ( בתפירה, שבלולים או תופסנים) אשר מושחלות על מוט. וילונות על טבעות נפתחים על ידי הסטתם באופן אופקי (לצדדים). ניתן(...)
וילונות משולבים
אנו משקיעים מאמץ רב במתן מענה ללקוחותינו בהלבשת הבית תוך מתן דגש ליצירת אווירה, הצללה ופרטיות, מענה עיצובי תוך מתן דגש לצבעים, מרקמים וסגנונות תפירה – כל אלו מצריכים חשיבה(...)
וילונות הסטה
וילונות הסטה הינם וילונות אשר נפתחים על ידי הסטתם באופן אופקי (לצדדים). ניתן לתפור וילונות הסטה בסגנונות רבים:  פלדים/כפלים - התפירה בחלק העליון של הבד יוצרת כפלים אשר נופלים לאורך הוילון(...)
וילונות אוסטריים
וילונות אוסטריים הינם וילונות אשר נפתחים באופן אנכי (מלמטה למעלה). הוילון האוסטרי מאופיין בכמות בד גדולה הנתפר בד"כ מבדים רכים ונשפכים המעניקים לווילון מראה עשיר, רך ואלגנטי המעניק לחלל בו(...)
וילון מושחל על מוט
וילונות מושחלים על מוט הם למעשה וילונות בהם תופרים מכפלת בחלקו העליון של הבד אשר מאפשרת השחלת המוט דרכה, ללא שימוש באמצעים שונים כגון טבעות, שבלולים, תופסנים או סיכות. את(...)
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל